مکررا این روزها می‌شنویم که برخی کسب و کارها به خاطر عدم رعایت یا عدم انجام تکالیف قانونی دچار ضررهای هنگفت مالیاتی و تامین اجتماعی می‌شوند. از طرفی امروزه اکثر کارآفرینان چنان غرق در توسعه‌ی کسب و کار خود شده‌اند که اطلاع دقیقی از سود و زیان و بهای تمام شده شرکت خود ندارند. امر مهمی مثل بودجه‌ریزی در شرکتها مغفول مانده است و حسابداری مدیریت جایگاهی در سازمان‌ها ندارد.

مشکلات ناشی از تامین مالی و کمبود نقدینگی و معضلات مربوط به نیروی کار، آنقدر وقت مالکان برند را می‌گیرد که دیگر زمانی برای انضباط مالی نباشد. همه‌ی اینها شاید به خاطر عدم توجه به موضوع حاکمیت شرکتی و نبود نظام مالی قدرتمند در شرکت‌ها باشد.

اگر شما هم تصمیم گرفته‌اید که در سال 1402 با ساخت نظام مالی، کسب و کارتان را بهره‌ور و منضبط نمایید، شرکت حساب سنجان آگاه با برند حسابگاه آماده خدمت‌رسانی به شماست. خدمات حسابگاه در حوزه‌های مختلف مالی، مالیاتی، حسابداری، سرمایه‌گذاری، بیمه و تامین اجتماعی، منابع انسانی و اداری، استقرار نرم افزارها، امور ثبتی و آموزش حرفه‌ای ارائه خواهد شد. کافی‌ست اطلاعات خود را در فرم این صفحه تکمیل فرمایید تا کارشناسان این شرکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ما در سال 1402 کنار شما هستیم!

درخواست خدمات مالی

شرکت/ کسب و کار(Required)
اطلاعات تماس(Required)